utorok 17. marca 2015

Podcast #1: Martin Chudý - výkony za hranice ľudských možností, termogenéza a chudnutie

Historicky prvý fitness podcast v slovenskom éteri je na svete a mal som veľkú česť byť jeho prvým hosťom. Biohacker Adam Gandžala ma pozval do svojho nového projektu, v ktorom vám bude prinášať cenné informácie od slovenských odborníkov...

Záujem o zdravý životný štýl na Slovensku stúpa a čoraz viac ľudí sa snaží prevziať kontrolu nad svojim zdravím. To je veľmi pozitívna správa a aj vďaka tomu sa slovenský trh rozrastá raketovým tempom a začína využívať nové techniky pre rýchle šírenie informácii a vytváranie komunít, ktoré hľadajú OPTIMÁLNE cesty ku zdraviu.

Ak patríte do týchto komunít, určite vám nesmie ujsť historicky prvý slovenský fitness podcast, ktorého tvorcom je Adam Gandžala (gandzala.blog.sme.sk), biohacker, polyglot, language hacker a človek, ktorý pomáha ľuďom získať výsledky rýchlejšie.  

V jeho podcastoch sa od najväčších odborníkov na Slovensku dozviete:

  • ako optimalizovať svoju životosprávu a zbaviť sa tak tuku, zdravotných a kožných problémov
  • ako sa vyhnúť pretrénovanosti, zvýšiť efektivitu svojich tréningov a dosiahnuť maximálne výsledky s minimom času stráveným v posilke alebo trénovaním
  • ako mať viac energie, lepšiu sústredenosť
  • ako si zvýšiť IQ a starať sa o svoj mozog
  • ako sa vyhnúť - pomaly už bežným ochoreniam - ako demencia, Alzheimerová choroba, diabetes a mnoho ďalších
  • ako si predĺžiť život o niekoľko vitálnych rokov
  • a mnoho iných vychytáviek
Ja som mal tú obrovskú česť byť prvým Adamovým hosťom z čoho vznikol podcast s názvom "Martin Chudý - výkony za hranice ľudských možností, termogenéza a chudnutie".  Celý podcast ako aj trailer naň si môžete pozrieť pod textom. Adamove podcasty si môžete stiahnuť aj z iTunes do svojho PC, iPhonu či iPadu:

Adam založil aj svoju komunitu, ktorú nájdete na facebooku pod Fitness Hack.


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára