štvrtok 16. mája 2013

Mysli a zbohatni

Využite viac ako 20-ročnú prácu Napoleona Hilla k dosiahnutiu vytúženého bohatstva a osobného úspechu. Inšpirujte sa jeho dielom Mysli a zbohatni a dosiahnite svoje maximum. Všetko máte vo svojich rukách a len Vy rozhodujete o svojom živote. Začnite už dnes podnikať kroky, ktoré pre vás pripravil Napoleon Hill pred viac ako 70-timi rokmi...Počas 20.storočia sa tieto dve slová stali symbolom úspechu. Za všetko môže Napoleon Hill, ktorý v roku 1937 vydal toto fantastické dielo. Mnohí najúspešnejší ľudia, považujú knihu Mysli a zbohatni za najlepšiu knihu o úspechu, aká kedy bola napísaná. Toto tvrdenie dokazujú aj predajné čísla, ktoré sa vyšplhali nad hranicu 30 miliónov čitateľov. 

Táto kniha vám poskytne podrobný návod, ako môžete dosiahnuť úspech. A že to nie je len taký hocijaký návod dokazuje skutočnosť, že Napoleon Hill ho vytváral viac ako 20 rokov na základe štúdií a rozhovorov s viac ako 500 najúspešnejšími ľuďmi tej doby. 

Takisto skúmal tisícky iných neúspešných ľudí a všetko starostlivo porovnal a spísal. Aký bol výsledok? Hill vytvoril 13 krokov k bohatstvu, ktoré musel podniknúť každý jeden úspešný človek, ktorého skúmal, aby nadobudol svoje bohatstvo a dosiahol svoj úspech. Pre tých, ktorí nečítali túto fantastickú knihu alebo už na ňu pozabudli, prinášam krátky súhrn týchto krokov.

Prvý krok k bohatstvu:
Túžba: Počiatočný bod všetkého úspechu

Druhý krok k bohatstvu:
Viera: Vizualizácia túžby a viera v jej dosiahnutie

Tretí krok k bohatstvu:
Autosugescia: Prostriedok pre ovplyvňovanie podvedomej mysle

Štvrtý krok k bohatstvu:
Špecializované vedomosti: Osobná skúsenosť a postrehy

Piaty krok k bohatstvu:
Predstavivosť: Dielňa mysle

Šiesty krok k bohatstvu:
Organizované plánovanie: Premena túžby v činy

Siedmy krok k bohatstvu:
Rozhodnutie: Víťazstvo nad otáľaním

Ôsmy krok k bohatstvu:
Vytrvalosť: Trvalá snaha potrebná k navodeniu viery

Deviaty krok k bohatstvu:
Sila mozgového trustu(Master mind): Hybná sila

Desiaty krok k bohatstvu:
Tajomstvo sexuálnej premeny

Jedenásty krok k bohatstvu:
Podvedomie: Spojujúci článok

Dvanásty krok k bohatstvu:
Mozog: Vysielač a prijímač myšlienok

Trinásty krok k bohatstvu:
Šiesty zmysel: Brána k chrámu múdrosti


Ak sa Vám podarí splniť týchto 13 neľahkých krokov, čaká vás finančná nezávislosť. Čo však podľa Napoleona Hilla bráni väčšine ľudí v dosiahnutí vytúženého bohatstva? Obyčajný strach. Strach, ktorý brzdí drvivú väčšinu ľudí na ceste k dosiahnutiu svojich cieľov. Strach zo zlyhania a strach z odmietnutia. Toto sú dva základné kamene neúspechu. Pozrime sa na 6 základných druhov strachu podľa Napoleona Hilla, ktoré sužujú väčšinu ľudí:

1. Strach z chudoby
2. Strach z kritiky
3. Strach zo straty zdravia
4. Strach zo straty lásky od milovanej osoby
5. Strach zo staroby
6. Strach zo smrti

Až keď hodíte všetky tieto strachy za hlavu a vykročíte vpred za svojimi cieľmi, potom môžete dosiahnuť úspech a vytúžené bohatstvo. Zahoďte teda v tomto momente všetok strach za hlavu a začnite okamžite podnikať kroky k nekonečnému bohatstvu, pretože toto bohatstvo tam čaká. A je jedno či na vás alebo na niekoho iného. Proste niekto ho dostane a bude to tá osoba, ktorá podnikne tieto kroky rýchlejšie a lepšie. Uchopte preto svoju šancu a začnite nový život.  
 Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára